مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز:

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر تحقق مسجد تراز اسلامی در حرکت هستند

حجت الاسلام کاظم شکری با اشاره به اهمیت فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در عرصه‌های مختلف گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر تحقق مسجد تراز اسلامی در حرکت هستند.
حجت الاسلام کاظم شکری با اشاره به اهمیت فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در عرصه‌های مختلف گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر تحقق مسجد تراز اسلامی در حرکت هستند.
کد خبر: ۸۹۸

به گزارش خبرنگار جام جم البرز از نظرآباد،حجت الاسلام کاظم شکری در جریان ایین افتتاح کانون شهید آوینی که صبح چهارشنبه ۱۶ اسفند در نظرآباد با حضور استاندار البرز برپا شد گفت: هم افزایی و هم اندیشی فعالان مسجدی با ائمه مساجد مهمترین شاخصه فعالیت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با اشاره به اهمیت فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در عرصه‌های مختلف گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر تحقق مسجد تراز اسلامی در حرکت هستند.
وی با اشاره به اهمیت سرفصل برنامه‌های فرهنگی هنری مساجد با رویکرد دینی بیان کرد: نوجوانان و جوانان مسجدی با باور به توانمندی‌های خود در عرصه مسجد، توانسته اند گام‌های مهمی در عرصه تحقق مسجد تراز اسلامی بردارند.
حجت الاسلام شکری تصریح کرد: توجه به مناطق کم برخوردار، ارتقاء سطح فرهنگی محلات، بهره وری از تمامی امکانات و زیرساخت‌های موجود یکی از شاخص‌های کانون‌های مساجد به ویژه کانون شهید آوینی در نظرآباد است.
وی با بیان اهمیت رشد و بالندگی مساجد با هم اندیشی و هم افزایی امام مسجد و فعالان کانون‌های فرهنگی هنری توضیح داد: جریان بخشی کار فرهنگی منوط به همکاری تمامی عناصر و ارکان مسجد با یکدیگر است و در این مسیر ویژه برنامه‌هایی مانند جشنواره قرآنی مدهامتان، طرح لشکر فرشته ها، طرح شنبه‌های با کتاب، طرح سامانه مدیریت جامع قرآنی مسجد پایگاه قرآنی، راه اندازی کانون تخصصی خواهران و ... بستری برای پویایی بیشتر و بهتر فعالیت‌های ماندگار با محوریت مساجد است.
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با قدردانی از همراهی و هم اندیشی مسئولان اجرایی و فرهنگی استان در پیشبرد اهداف عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خاطرنشان کرد: دغدغه مندی و پیگیری مسئولان ارشد استانی در حوزه فرهنگی و اجرایی با رویکرد توجه بخشی به کانون‌های مساجد رویداد مبارکی است که انتظار می‌رود فصلی از تداوم همکاری و رشد برنامه‌های مسجد محور را رقم زند.

newsQrCode
ارسال نظرات