آغاز سفرهای نوروزی و وضعیت بلیط ناوگان اتوبوس های بین شهری

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری البرز گفت: به منظور یکسان سازی نرخ بلیط اتوبوس‌های برون شهری نرخ‌های فروش بلیط‌های نوروزی به طور میانگین ۲۵ درصد افزایش داشته است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری البرز گفت: به منظور یکسان سازی نرخ بلیط اتوبوس‌های برون شهری نرخ‌های فروش بلیط‌های نوروزی به طور میانگین ۲۵ درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۹۹۲

به گزارش جام جم البرز:  قدمی گفت: همزمان با فرارسیدن ایام پایانی سال و تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان، با تلاش‌های صورت گرفته در راستای سرویس دهی مناسب به شهروندان روزانه حدود ۱۷۰ دستگاه اتوبوس در پایانه شهید کلانتری اقدام به جابجایی مسافر می‌کنند.

او افزود: در این ایام در بخش حمل‌ونقل عمومی اتوبوس با توجه به این‌که ناوگان یک‌سر خالی تردد می‌کنند، نرخ بلیت ۲۵ درصد افزایش می‌یابد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری استان البرز تاکید کرد پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای استان البرز از طریق سایت‌های اینترنتی، استانی و اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر از ۲۰ اسفند ماه آغاز شده است و ارائه کد ملی و تلفن همراه هنگام خرید بلیت از سوی مسافران الزامی است.

او افزود: با توجه به افزایش تقاضا در برخی مسیرها، از سوی استان‌ها نیازسنجی انجام و حداکثر ظرفیت ناوگان برای خدمات‌رسانی به کار گرفته می‌شود. نظارت و پیگیری مستمر بر فروش بلیت‌های نوروزی و رسیدگی به شکایات مسافران از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و ادارات استان‌ها انجام می‌شود.

قدمی گفت: سامانه جامع اطلاع رسانی ۱۴۱ و تلفن گویای ۱۴۱، وب سایت ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱، پل‌های ارتباطی این سازمان با کاربران هستند و مردم می‌توانند شکایات و نظر‌های خود را ثبت کنند. ضمن آماده باش ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری البرز برای سفر‌های نوروزی، با به کارگیری ظرفیت‌های موجود نسبت به ارائه خدمات مناسب به مسافران اقدام می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات