سیاست - استانداری - جام جم البرز

استانداری
استاندار البرز:

آموزش و پرورش البرز و کمبود جدی نیروی انسانی

استاندار البرز گفت: سیستم آموزش و پرورش استان البرز با کمبود جدی نیروی انسانی از معلم و کادر اداری تا سرایدار و … مواجه است و باید وزارتخانه متبوع در این رابطه عنایت ویژه داشته باشد.

بازگرداندن ۲۷ هزار تبعه خارجی غیرمجاز ساکن البرز به کشورشان

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز اعلام کرد: ۲۷ هزار و ۵۰۰ تبعه خارجی غیر مجاز سال گذشته از این استان به کشور خود بازگردانده شدند.
استاندار البرز:

صادرات استان سال گذشته از یک میلیارد دلار عبور کرد

استاندار البرز گفت: سال گذشته صادرات البرز از یک میلیارد دلار عبور کرد و باید با چاره اندیشی و ارائه راهکار، بتوانیم این رقم را افزایش دهیم.
معاون توسعه مدیریت منابع استانداری البرزدرحاشیه بازدید؛

ضرورت بهره گیری از ظرفیت کارخانجات تولیدی هلال احمر کشور برای بهره مندی از توان محصولات

معاون توسعه مدیریت منابع استانداری البرز به همراه مدیرکل مدیریت بحران و مدیرکل اداری مالی از ظرفیت کارخانجات تولیدی هلال احمر کشور بازدید و بر ضرورت بهره گیری از آن‌ها تاکید کرد.
استاندار البرز:

قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم در استان تشکیل می شود

عبداللهی گفت: با توجه تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی به نقش مردم در رفع مشکلات اقتصادی، به صورت ویژه تصمیم گرفته این که قرارگاهی با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم در استان تشکیل شود.

استارت انتصابات سال ۱۴۰۳ در البرز زده شد

سرپرست معاونت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز منصوب شد.

پیام تسلیت استاندار البرز در پی شهادت فرماندهان سپاه در سوریه

استاندار البرز با صدور پیامی، شهادت سردار «زاهدی» و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه را تسلیت گفت.
استاندار البرز:

از ظرفیت نخبگان اقتصادی استان برای تحقق شعار سال بهره برداری می‌شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هدف اصلی تشکیل دستیاران مردمی سازی دولت، حل مشکلات مردم با کمک خود مردم است و اکنون با توجه به فرمایشات و راهبرد‌های مقام معظم رهبری تحت عنوان شعار سال، مسئولیت خطیری بر عهده دارند و باید با بکار گیری حلقه‌های میانی و گروه نخبگان و اتصال آن‌ها به فرمانداری‌ها و تشکیل هیئت‌های اندیشه ورز نیل به اهداف را با جدیت دنبال کنند.

پیام تبریک استاندار البرز به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

مجتبی عبداللهی استاندار البرز با صدور پیامی سال نو را تبریک گفت.
استاندار البرز:

۱۹ ایستگاه نوروزی در مبادی البرز به مسافران خدمات ارائه می دهند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در البرز ۱۹ ایستگاه نوروزی متشکل از هلال احمر، اورژانس، میراث فرهنگی و گردشگری، پلیس و... برای راهنمایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی برپا شده و مجموعه دستگاه‌های مربوطه در آن‌ها مستقر هستند.