سیاست - دادگستری - جام جم البرز

دادگستری
رییس کل دادگستری استان البرز خبر داد؛

عفو بیش از ۲ هزار نفر از زندانیان جرایم غیر سرقت در البرز

رییس کل دادگستری استان البرز گفت: عفو برای ۲ هزار و ۸۵۶ نفر از زندانیان جرایم غیر سرقت و ۳۳ درصد کاهش وقوع سرقت به عنف بخشی از موفقیت‌های دادگستری البرز در سال گذشته بوده است.
در دیدار رئیس و اعضای شورای شهر کرج با رئیس کل دادگستری استان البرز مطرح شد؛

هشدار نسبت به برخورد قضایی با تخلفات شهری

رئیس کل دادگستری استان البرز در دیدار رئیس و اعضای شورای شهر کرج با وی بر لزوم نظارت درون سازمانی تاکید کرد و متذکر شد: در صورت مشاهده تخلف و بزه، دستگاه قضایی بدون اغماض ورود و برخورد قاطع خواهد کرد.

رسیدگی به پرونده های معوق در البرز

رئیس کل دادگستری استان البرز از کاهش ۲۵ درصدی پرونده های معوق در مجموعه قضایی استان خبر داد.

کمک به اشتغال حدود ۷ هزار نفر با اقدامات دستگاه قضایی استان البرز

رئیس کل دادگستری استان البرز با تشریح اقدامات دستگاه قضایی استان در حوزه حمایت از واحد‌های تولیدی در سال گذشته گفت: با اقدامات انجام شده ضمن احیای ۴۳ واحد تولیدی به اشتغال ۶۹۹۴ نفر کمک شده است.

۵۸۱ زندانی جرایم غیرعمد استان البرز در سال ۱۴۰۲ آزاد شدند

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در سال گذشته با احکام تقسیط صادر شده از دادگاه‌های استان و کمک ستاد دیه استان البرز، ۵۸۱ زندانی محکوم مالی و جرایم غیر عمد با بدهی بالغ بر هزار و ۱۶۰ میلیارد تومان از زندان‌های استان البرز آزاد شدند.

۱۸ محکوم به قصاص در استان البرز به زندگی بازگشتند

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: با تلاش‌های انجام شده در مجموعه قضایی استان در سال ۱۴۰۲، ۱۸ محکوم از قصاص نفس رهایی یافتند.

تعیین تکلیف ۱۱۵ دستگاه خودرو در اموال تملیکی البرز

رییس کل دادگستری البرز در تشریح آخرین وضعیت ساماندهی انبارهای اموال تملیکی استان با اعلام تعیین تکلیف بیشتر پرونده‌های خودرو در سال ۱۴۰۲، گفت : ۱۱۵ دستگاه خودرو در مرکز اموال تملیکی البرز در این مدت تعیین تکلیف شد.

احداث فاز دوم پارکرود در اراضی آزادشده رودخانه کرج

رئیس کل دادگستری استان البرز با اعلام آزادسازی بیش از ۳۰ هکتار از حریم و بستر رودخانه‌های استان البرز در سال ۱۴۰۲، گفت که فاز دوم پارک‎رود در اراضی آزادشده اطراف رودخانه کرج در حال احداث است.
رئیس کل دادگستری البرز:

تولید، بهانه‌ای برای تغییر کاربری غیرمجاز نیست

حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری البرز

صدور رأی بدوی متهمان پرونده قتل مهرجویی و همسرش

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: بر اساس رای صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان البرز، متهمان به قصاص و حبس‌های بلندمدت محکوم شده‌اند.