جامعه - عمومی - جام جم البرز

عمومی

ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج -قزوین ۲۳ تیرماه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز خبر داد؛

جریمه میلیاردی یک موسسه پزشکی در کرج

مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از جریمه یک میلیارد و ۵۲۴ میلیون ریالی یک موسسه پزشکی در کرج خبر داد.

بازگشت آخرین کاروان حج تمتع البرز به کشور

مدیر حج و زیارت البرز اعلام کرد: آخرین کاروان حج تمتع این استان پس از انجام مناسک در سرزمین وحی بامداد پنجشنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد کشور شد.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران ۲۱ تیرماه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، سنگین است.

افزایش دمای ۴۱ درجه‌ برای البرز

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده شاهد افزایش محسوس دمای هوا هستیم به طوری که میانگین بیشینه دمای استان به ۴۱ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

ترفند کلاهبرداران سایبری با جمع آوری نذورات ماه محرم

رییس پلیس فتا استان البرز در خصوص کلاهبرداری های مختلف اینترنتی در ماه محرم هشدار داد و گفت: کاربران مراقب شیادان مجازی با ترفند جمع آوری نذورات باشند.

توصیه‌های بهداشتی برای تهیه و توزیع نذورات ایام عزادرای محرم

دانشگاه علوم پزشکی البرز در اطلاعیه‌ای توصیه‌های بهداشتی در توزیع نذورات و اطعام دهی در مراسم عزاداری محرم و صفر را اعلام کرد.

آغاز عملیات احداث و آسفالت راه روستایی امیرنان-کذلک از توابع پایین طالقان

معاون فنی و راه‌های روستای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز از آغاز عملیات ساخت و توسعه راه روستایی امیرنان-کذلک از توابع بخش پایین طالقان خبر داد.
رییس کل دادگستری البرز تاکید کرد ؛

حمایت دستگاه قضایی از شرکت‌های دانش بنیان و فناور

رییس کل دادگستری البرز بر حمایت دستگاه قضایی از شرکت‌های دانش بنیان و فناور در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان در این استان تاکید کرد.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران ۲۰ تیر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، سنگین است.