جامعه - عمومی - جام جم البرز

عمومی

خود را چگونه می‌شناسیم

به قلم فرنگیس نجار زاده
نماینده استان البرز در شورای عالی استان‌ها:

زیرساخت‌های استان البرز متناسب با حجم ترافیک عبوری از استان نیست

قره حسنلو با اشاره به تردد حجم بالای مسافران نوروزی از استان البرز امکانات و زیرساخت‌های استان البرز باید منطبق با جمعیت مسافر رشد کند. یعنی بودجه استان البرز باید به صورت ملی دیده شود و استانی نباشد. چراکه خدمات ارائه شده تنها برای مردم استان البرز نیست.

رینگ آخر و نفس گیر انقلاب اسلامی!

به قلم علی ارجمند عین الدین

شرکت در دور دوم انتخابات برای چه گروهی مجاز است؟

رئیس ستاد انتخابات کرج گفت شرط حضور در مرحله دوم انتخاب مجلس شورای اسلامی آن است که فرد یا در مرحله اول رای نداده باشد یا صرفا در همان حوزه راه یافته به مرحله دوم، شرکت کند.

اجرای طرح هادی روستایی در ۲۱۱ روستای البرز

معاون توسعه و عمران روستایی بنیاد مسکن البرز از اجرای طرح هادی روستایی در ۲۱۱ روستای این استان در قالب ۶۱۹ پروژه از ابتدای تاسیس تاکنون خبر داد.

شرایط ادامه تحصیل ۲۵۸ زندانی مجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج فراهم شد

مدیر مجتمع ندامتگاهی کرج اعلام کرد: شرایط مناسب برای تحصیل ۲۵۸ زندانی این مجتمع ندامتگاهی از مقطع نهضت سوادآموزی تا دانشگاه فراهم شده است.
هشداربرای البرزنشینان؛

آب را به اندازه مصرف کنید

تابستان گرم ۱۴۰۳ در راه است و شواهد از آن حکایت دارد که ابر‌های سال آبی جاری به علت کاهش بارش برف اندوخته چندانی برای سد‌ها و سفره‌های زیرزمینی البرز باقی نگداشته و تراز آبی امسال نسبت به بلندمدت منفی است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز:

طرح حجاب نشانه فرهنگ جامعه والا در قالب نشست‌های هم اندیشی برپا می‌شود

جابری انصاری حجاب و عفاف را یک فُرم و عمل فرهنگی خواند و گفت: طرح حجاب نشانه فرهنگ جامعه والا در قالب سلسله نشست‌های هم اندیشی با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد که متشکل از جریان‌های مردمی می‌باشد برپا می‌گردد.

شورا‌های برتر استان البرز معرفی می‌شوند

رئیس شورای اسلامی استان البرز از معرفی شورا‌های برتر اسلامی استان همزمان با روز شورا‌ها خبر داد و در این باره گفت کمیته‌ای متشکل از شورا‌های اسلامی استان و استانداری البرز وظیفه‌ی انتخاب شورا‌های برتر را بر عهده خواهند داشت.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت‌های ترافیکی محورهای شمالی محدوده استان البرز در تعطیلات پیش رو را خبر داد .