جامعه - مدیریت شهری - جام جم البرز

مدیریت شهری

پاکرود سمبل همکاری و تعامل بین دستگاه‌ها است

اثر طلایی توام با مردم دوستی در قلم دستگاه قضایی، در پروژه‌های کلان مدیریت شهری قابل مشاهده و تقدیر است.

افتتاح بوستان ولیعصر در مهر شهر

جام جم البرز/ بوستان ولیعصر در مهرشهر با حضور مردم‌ و مسئولان به بهره برداری رسید.
شهردار کرج :

زمان بهره مندی شهروندان از پروژه های نیمه تمام عمرانی کرج نزدیک است

جام جم البرز/ شهردار کرج با بیان اینکه ۲ پروژه مهم قطار شهری و آزاد راه شمالی کرج با گذشت سالها توقف پروژه ، اکنون در مدار تکمیل و تعیین سرنوشت قرار گرفته است،اعلام کرد: با اهتمام مدیریت شهری زمان بهره مندی شهروندان از مزایای این پروژه ها نزدیک است.

قطعی برق و خاموشی‌های مکرر باعث نارضایتی و انتقاد مردم شده است

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از قطعی‌های مکرر گفت: قطعی برق و خاموشی‌های مکرر در چند روز گذشته باعث نارضایتی و انتقاد بسیاری از مردم شده و مشکلات بسیاری را برای شهروندان به همراه داشته است.
مدیرکل راهداری البرز خبر داد؛

اجرای پروژه نصب نرده های حفاظتی و اعمال محدودیت تردد در آزادراه کرج - قزوین از ۲۲ خرداد تا ۲۰ شهریور

جام جم البرز/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از اجرای محدودیت تردد در آزادراه قزوین-کرج از ۲۲ خرداد تا ۲۰ شهریور ماه برای اجرای عملیات نصب نرده‌های حفاظتی خبر داد.

مدیریت شهری کرج از اجرای همزمان فاز ۲ خط ویژه غافل نشود

علیرضا رحیمی گفت: قبل ازافتتاح و بهره برداری ازفاز اول پروژه خط ویژه اتوبوس، ایمنی جان شهروندان در اولویت مدیریت طرح قرار گیرد.
علیرضا رحیمی خبر داد؛

احداث ادامه بلوار ناصربخت ماحصل عملیات گسترده عمرانی و تملکی است

جام جم البرز/ عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت که احداث ادامه بلوار ناصربخت که بلوار ماهان غربی را به موازات خیابان بهشتی به بلوار خوارزمی در حصارک متصل می نماید، ماحصل عملیات گسترده عمرانی و تملکی است که تلاش می شود در اسرع وقت مورد بهره برداری قرار گیرد.
نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه:

پروژه بزرگراه شمالی کرج به ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

جام جم البرز/ نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت بزرگراه شمالی، یک پروژه ملی و فرا استانی بوده و مسئولیت آن بر عهده شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج است و تکمیل این پروژه به ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

اختصاص ۳۰۰ دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زائران کرجی حرم امام راحل

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از اختصاص ۳۰۰ دستگاه اتوبوس این شهرداری برای جابه جایی زائران کرجی حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

ارجاع طرح تحقیق و تفحص بانک شهر به کمیسیون برنامه و بودجه

جام جم البرز/ رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: طرح تحقیق و تفحص بانک شهر با اخذ امضای یازده عضو و با دستور ریاست محترم شورای اسلامی شهر به کمیسیون برنامه و بودجه ارسال گردید.