در برنامه هفتم توسعه توجه ویژه ای به صندوق بیمه اجتماعی شده است

علی حدادی در دیدار با سرپرست صندوق استان البرز گفت: موضوع بیمه اجتماعی برای روستائیان و عشایر مغفول مانده و نیاز به توجه بیشتری دارد.
علی حدادی در دیدار با سرپرست صندوق استان البرز گفت: موضوع بیمه اجتماعی برای روستائیان و عشایر مغفول مانده و نیاز به توجه بیشتری دارد.
کد خبر: ۱۶۷۳

به گزارش جام جم البرز،فواد محمدی سرپرست صندوق استان با حضور در دفتر علی حدادی نماینده مردم شهرستان‌های نظرآباد، طالقان، ساوجبلاغ و چهارباغ درمجلس شورای اسلامی، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار حدادی با اشاره به برنامه هفتم توسعه گفت: در برنامه هفتم توسعه نسبت به موضوع بیمه اجتماعی برای روستائیان و عشایر توجه ویژه‌ای شده است.
وی افزود: موضوع بیمه اجتماعی برای قشر روستائی، عشایری، کشاورزان و ... مغفول مانده و نیاز به تبیین و توجه بیشتری دارد.
محمدی سرپرست صندوق استان نیز با اشاره به آمار استان گفت: در استان البرز تا کنون حدود ۲۱ هزار نفر عضو صندوق شده اند که حدود ۱۱۰۰ خانوار به واسطه بازنشستگی، فوت و یا ازکارافتادگی سرپرست خانوار از خدمات و مزایای صندوق بهره‌مند شده اند.
محمدی عنوان کرد: پیش از انتخابات اقدامات قابل توجهی نظیر ایجاد پویش من رأی میدهم، پرداخت تسهیلات بدون بهره و بدون نیاز به ضامن و حتی حضور در بانک به جامعه هدف، ارائه خدمات بیمه تکمیل درمان به مستمری بگیران صندوق و ... در راستای ایجاد رضایتمندی توسط صندوق انجام پذیرفت.
سرپرست صندوق استان تصریح کرد: برخورداری تمامی اقشار جامعه از بیمه اجتماعی یکی از مولفه‌های عدالت اجتماعی و توسعه یافتگی جوامع می‌باشد که رسالت صندوق ارائه خدمات بیمه اجتماعی به جامعه مولد و زحمتکش کشاورز، روستائی و عشایر است.
محمدی تأکید کرد: صندوق به جهت تسهیل در عضویت اقشار مختلف جامعه، سطوح درآمدی هشت گانه ایجاد نموده است تا افراد با هر سطح درآمدی‌ای بتوانند از مزایا و خدمات بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند.
وی در پایان با اشاره به میزان ضریب نفوذ صندوق در استان خاطرنشان کرد: امید است با همکاری و تعامل بیش از پیش نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صندوق شاهد گسترش چتر پوشش بیمه اجتماعی صندوق در سطح جامعه باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات