رییس ستاد انتخابات استان البرز مطرح کرد؛

فعالیت ۱۸ هزار نفر در برگزاری مرحله دوم انتخابات کرج

رییس ستاد انتخابات استان البرز گفت: ۱۸ هزار نفر از عوامل هیات های نظارت، اجرایی، بازرسی و انتظامی مسئولیت برگزاری دور دوم انتخابات را بر عهده دارند.
رییس ستاد انتخابات استان البرز گفت: ۱۸ هزار نفر از عوامل هیات های نظارت، اجرایی، بازرسی و انتظامی مسئولیت برگزاری دور دوم انتخابات را بر عهده دارند.
کد خبر: ۱۴۹۵

به گزارش جام جم البرز:  "مرتضی ولی پوری " در نشست توجیهی نمایندگان فرماندار، سرناظران شعب، بازرسان و کاربران IT مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی کرج گفت: ۱۸ هزار نفر از عوامل هیات‌های نظارت، اجرایی، بازرسی و عوامل اجرایی و انتظامی مسوولیت برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا را بر عهده دارند.

وی عنوان کرد: تلاش می‌کنیم در این مرحله از انتخابات نیز همانند مرحله اول، انتخابات را بر اساس چهار مولفه اعلامی از سوی رهبر معظم انقلاب برگزار کنیم. سخنان معظم له را به عنوان نصب العین خود قرار داده و خواهیم داد و بر اساس مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت این انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره به تشکیل جلسات برگزاری این دوره از انتخابات بیان کرد: برای برگزاری این دوره از انتخابات در دو مرحله تاکنون ۲۹ جلسه ستاد انتخابات با حضور استاندار، اعضای ستاد و سایر عوامل مرتبط برگزار شده است.

ولی پوری با اشاره به استفاده از نظرات صاحب نظران و مسوولان مختلف در برگزاری انتخابات اظهار کرد: تلاش کرده ایم تا با جمع بندی نظرات صاحب نظران، اساتید دانشگاه و فعالان این حوزه، مشارکت حداکثری را در استان داشته باشیم. انتخابات در این نظام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید همه افرادی که مسوولیتی در این حوزه دارند، برای پرشورتر برگزار شدن آن تلاش کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات