از فجر ۱۴۰۱ تافجر ۱۴۰۲؛

حل مشکلات حقوقی بیش از ۲۸۰۰ مددجوی استان البرز از طریق معاضدت و مشاوره

از فجر ۱۴۰۱ تا کنون ۱۰۰ وکیل نیکوکار خدمات قضایی، معاضدت و مشاوره حقوقی رایگان به ۲ هزار و ۸۲۳ مددجوی البرزی ارائه کردند.
از فجر ۱۴۰۱ تا کنون ۱۰۰ وکیل نیکوکار خدمات قضایی، معاضدت و مشاوره حقوقی رایگان به ۲ هزار و ۸۲۳ مددجوی البرزی ارائه کردند.
کد خبر: ۴۷۶

به گزارش جام جم البرز،طاهره شهبازی رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه کانون وکلا دادگستری البرز ومرکز وکلا وکارشناسان قوه قضائیه استان نقش بسیار مهمی در حل مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد دارند. افزود: از دهه مبارک فجر ۱۴۰۱ تاکنون ۱۰۰ وکیل نیکوکار خدمات قضایی، معاضدت و مشاوره حقوقی رایگان به ۲ هزار و ۸۲۳ مددجوی البرزی ارائه کردند.
رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد از راه‌اندازی میز خدمت حقوقی در این نهاد خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون در راستای این طرح، وکلای نیکوکار در دفاتر و مراکز کمیته امداد امام خمینی حضور یافته و به ۸۰۰ مددجوی مورد حمایت البرزی خدمات مشاوره حقوقی ارائه کردند.

وی با اشاره به اینکه مشاوره‌های حقوقی و خانواده نقش بسزایی در پیشگیری از وقوع مشکلات و ایجاد نابسامانی‌های اجتماعی در جامعه دارد، افزود: توسعه ارائه خدمات قضایی و آموزشی رایگان به مددجویان کمیته امداد (ره) جز برنامه‌های این نهاد است که می‌تواند نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و پرونده‌های قضایی داشته باشد.

شهبازی با قدردانی از وکلای دادگستری البرز و مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه استان به لحاظ تعامل و همکاری خوب با این مجموعه، گفت: کانون وکلا و مرکز مشاوران قوه قضاییه با توجه به نقش آن مجموعه در محاکم قضایی نقش بسیار مهمی در حل مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد (ره) دارند چرا که بسیاری از مددجویان به لحاظ مشکلات اقتصادی موجود توان پرداخت حق وکالت را ندارند.

newsQrCode
ارسال نظرات