در پیام استاندار البرز آمده است؛

سپاه دژ مستحکمی در برابر فتنه انگیزی استکبار جهانی

استاندار البرز در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این نهاد انقلابی را دژی مستحکم در برابر فتنه انگیزی استکبار جهانی عنوان کرد.
استاندار البرز در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این نهاد انقلابی را دژی مستحکم در برابر فتنه انگیزی استکبار جهانی عنوان کرد.
کد خبر: ۱۳۰۹

به گزارش جام جم البرز:  "مجتبی عبداللهی" استاندار البرز به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به دستور حضرت امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت ماه ۱۳۵۸ برای صیانت از انقلاب اسلامی تشکیل شد، به مثابه دژ استوار و مستحکمی با اقتدار همراه و همگام با انقلاب در صحنه‌های مختلف بوده و در برابر فتنه انگیزی استکبار جهانی و مقابله با انواع تهدید‌ها بوده و گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای در این مسیر استوار و ثابت قدم به پیش می‌رود.

به فضل الهی، پس از گذشت بیش از چهار دهه از حیات پربار انقلاب اسلامی، نهال نوپای سپاه پاسداران به ثمره خون شهدا اینک به درختی تنومند و پرثمر مبدل شده که استکبار جهانی در برابر عظمت این نهاد انقلابی عاجز مانده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام این نهاد مقدس به ویژه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر فرماندهان سرافراز اسلام، سالروز تأسیس این نهاد انقلابی را به محضر رهبر معظم انقلاب، فرماندهی کل قوا، همه پاسداران جان برکف، خاصه فرماندهی و تک تک پاسداران انقلابی سپاه استان البرز و خانواده‌های معززشان تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند قادر متعال، سربلندی، عزت و توفیق روزافزون مسالت دارم.

newsQrCode
ارسال نظرات