پروژه پارک شهید رجایی آماده بهره‌برداری شد

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج گفت: پروژه پارک شهید رجایی شرقی در متراژ ۱۰ هزار مترمربع با صرف اعتبار بیش از بیست میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره‌برداری است.
مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج گفت: پروژه پارک شهید رجایی شرقی در متراژ ۱۰ هزار مترمربع با صرف اعتبار بیش از بیست میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره‌برداری است.
کد خبر: ۶۲۸

به گزارش جام جم البرز: محمدرضا آژیر در گفتگویی با بیان اینکه توسعه پارک‌های محله‌ای از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریت شهری است، اظهار داشت: این منطقه بر اساس رسالت خود در جهت افزایش سرانه فضای سبز و تقویت رفاه و آسایش شهروندان اقدام به طراحی و ایجاد پارک محله‌ای در بلوار شهید رجایی کرده است.


مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج افزود: این پارک در مساحت ۱۰ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال احداث و اقداماتی نظیر هزار متر جدول گذاری، ۹۰۰ متر کفپوش پیاده رو، ۱۳ عدد نیمکت بتنی، ۱۲ عدد سطل زباله، کابل کشی و ۱۸ عدد پایه چراغ نصب و اجرا شده است.

این مسئول اضافه کرد: این پارک در حاشیه بلوار شهید رجایی واقع شده که یکی از پر رفت و آمدترین معابر این منطقه است و خوشبختانه مورد توجه ساکنین این محدوده به‌منظور ورزش و پیاده روی قرار گرفته است.


وی اظهار امیدواری کرد: در تلاشیم تا نسبت به افزایش سرانه فضای سبز شهری و توزیع متوازن، اقدامات سازنده و مؤثری در سطح منطقه عملیاتی و اجرائی کنیم.

آژیر در پایان یادآوری شد: یکی از اولویت‌های پیش روی حوزه فضای سبز رسیدگی به وضعیت روشنایی پارک‌ها و بوستان‌های سطح منطقه است که به همین منظور کار گروهی در این زمینه تشکیل و طبق نیازسنجی و اولویت بندی عملیات بهسازی و تامین روشنایی پارک‌ها انجام می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات