ثبت آمار بیشترین بازدید از کاخ سلیمانیه بعد از دوران کرونا؛

بازدید بیش از ۵۰۰۰ نفر از کاخ سلیمانیه در سال ۱۴۰۲

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز از ثبت بالاترین آمار بازدید از کاخ سلیمانیه پس از دوران کرونا در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز از ثبت بالاترین آمار بازدید از کاخ سلیمانیه پس از دوران کرونا در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
کد خبر: ۹۱۸

به گزارش جام جم البرز،رحیم خاکی روز دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اظهار کرد: امسال بالاترین میزان بازدید از کاخ سلیمانیه بعد از دوران کرونا به ثبت رسید و بیش از ۵ هزار نفر از این کاخ بازدید کردند.
به گفته مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اینکه در راستای آموزش، ترویج و معرفی آثار تاریخی استان، همکاری خوبی با اداره کل آموزش و پرورش البرز صورت گرفت و بیشترین بازدید مربوط به مدارس ثبت شده است.
خاکی با بیان اینکه همچنین از ادارات آموزش و پرورش استان‌های دیگر متقاضی بازدید از کاخ سلیمانیه هستند، گفت: اخیرا تور بازدید مدارس استان همدان از کاخ سلیمانیه نیز برگزار شد.
به گفته این مسئول با وجود اینکه امسال کارگاه مرمت در کاخ سلیمانیه وجود داشت، همکاری خوبی برای بازدید متقاضیان از این کاخ صورت گرفت و با هماهنگی اداره کل امکان بازدید از این بنا فراهم شد.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۳، موزه نقاشی‌های قاجار در کاخ راه‌اندازی و پس از انجام محوطه سازی، درب کاخ به صورت دائم برای بازدید‌کنندگان مانند سایر موزه‌های کشور بازگشایی شود.

newsQrCode
ارسال نظرات