توسعه خدمات بهداشتی و درمانی استان البرز در دولت سیزدهم

استاندار البرز بیان کرد:نگاه دولت سیزدهم به ویژه در استان البرز با توجه به عقب ماندگی ها، ایجاد بسترهای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی است.
استاندار البرز بیان کرد:نگاه دولت سیزدهم به ویژه در استان البرز با توجه به عقب ماندگی ها، ایجاد بسترهای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی است.
کد خبر: ۱۲۷۸

به گزارش جام جم البرز:  "مجتبی عبداللهی " روز پنجشنبه در مراسم افتتاح بخش مجهز ام آر آی بیمارستان خصوصی آرام در کرج، افزود: در سالی که به بیان گهربار رهبر معظم انقلاب، جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده باید بیش از پیش تسهیل گر مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باشیم.
وی ادامه داد: با تمام توان پشتیبان و حامی بخش خصوصی به ویژه در جهت ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌های استان هستیم.
عبداللهی گفت: قرارگاهی نیز با عنوان شعار سال در البرز راه اندازی شد تا ابعاد و مسیر‌های مختلف تحقق شعار سال احصا و در قالب کارگروه‌های تخصصی اجرایی و عملیاتی شود.

استاندار البرز بیان کرد: نگاه دولت سیزدهم به ویژه در استان البرز با توجه به عقب ماندگی ها، ایجاد بستر‌های توسعه خدمات بهداشتی و درمانی است.
وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران ساخت و ارائه خدمات بیمارستان آرام، افزود: اکنون استان البرز حدود ۲ هزار و ۲۰۰ تخت بیمارستانی دولتی و هزار تخت خصوصی دارد.
عبداللهی گفت: بر مبنای پیگیری‌های صورت گرفته تعدادی پروژه بیمارستانی بزرگ و موثر مغفول مانده البرز، احیا شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارند.
وی افزود: بیمارستان کمالشهر که در سفر اول رییس جمهور به استان حدود پنج درصد پیشرفت فیزیکی داشت در مدت زمان یک سال پیشرفت فیزیکی آن به بیش از ۸۰ درصد رسیده که رکوردی بسیار خوب در بیمارستان سازی کشور محسوب می‌شود.
استاندار البرز گفت: بیمارستان سیدالشهدا (ع) کرج نیز که طی حدود یک دهه ۳۰ درصد پیشرفت داشت از سال گذشته تاکنون به پیشرفت ۸۵ درصدی رسیده و در چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی افزود: عملیات اجرایی ساخت یک بیمارستان نیز در هشتگرد ساوجبلاغ آغاز شده و چند پروانه رایگان احداث درمانگاه نیز صادر شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات